Τα ακόλουθα δρομολόγια θα πραγματοποιηθούν με λεωφορεία της Hellenic Train, χωρίς ενδιάμεσες σταθμεύσεις:
2572 (Λάρισα- Βόλος) και ώρα αναχώρησης 16:20
2574 (Λάρισα- Βόλος) και ώρα αναχώρησης 18:20
tro-ma-ktiko.gr
2576 (Λάρισα – Βόλος) και ώρα αναχώρησης 22:30, καθώς και τα
2573 (Βόλος – Λάρισα) και ώρα αναχώρησης 17:16
2575 (Βόλος – Λάρισα) και ώρα αναχώρησης 21:10
tro-ma-ktiko.gr
306 (Κιάτο-Αίγιο) με ώρα αναχώρησης 14:03
715 (Θεσσαλονίκη – Φλώρινα) με ώρα αναχώρησης 18:45, με ενδιάμεσες σταθμεύσεις στους σταθμούς Πλατύ, Βέροια, Νάουσα, Έδεσσα και Αμύνταιο.
1632 (Θεσσαλονίκη – Δράμα) και ώρα αναχώρησης 16:05, με ενδιάμεσες σταθμεύσεις:
tro-ma-ktiko.gr
▪️ ΣΕΡΡΕΣ – στο σταθμό
▪️ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ – στο σταθμό
▪️ ΣΤΡΥΜΩΝΑΣ – στο σταθμό
tro-ma-ktiko.gr
▪️ ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ – στη στάση λεωφορείου στα 100μ στο δρόμο
▪️ ΒΥΡΩΝΕΙΑ – στο σταθμό
▪️ ΟΜΑΛΟ ΚΕΡΚΙΝΗΣ – στο σταθμό
tro-ma-ktiko.gr
▪️ ΜΑΝΔΡΑΚΙ – στη στάση λεωφορείου στα 100μ στο δρόμο
▪️ ΛΙΒΑΔΙΑ ΚΕΡΚΙΝΗΣ – στο σταθμό
▪️ ΡΟΔΟΠΟΛΙΣ – στο σταθμό
tro-ma-ktiko.gr
▪️ ΚΑΣΤΑΝΟΥΣΣΑ – στο σταθμό
▪️ ΜΟΥΡΙΕΣ – στο σταθμό
▪️ ΧΕΡΣΟΣ – στο σταθμό
▪️ ΚΙΛΚΙΣ – στο σταθμό
1325 (Κιάτο- Πειραιά) με ώρα αναχώρησης 16:59 πραγματοποιωντας τις ενδιάμεσες σταθμεύσεις σε Μαγούλα, Μέγαρα, Κινέτα, Άγιοι Θεόδωροι και Κόρινθος.
1558 (Αθήνα-Χαλκίδα), ώρα αναχώρησης 18:52 και 1559 (Χαλκίδα- Αθήνα), ώρα αναχώρησης 18:16 με ενδιάμεσες σταθμεύσεις:
▪️ Σταθμός Αυλίδας (ακριβώς πίσω από το σταθμό)
▪️ Σταθμός Οινόης (ακριβώς στο σταθμό)
▪️Σταθμός Οινόφυτα (πίσω από το σταθμό – Κόμβος περιφεραιακού)
▪️Σταθμός Αγίος Θωμάς (μπροστά στην Πύλη του στρατοπέδου του Αυλώνα)
▪️Σταθμός Αυλώνα (στα Δίφρακτα)
▪️Σταθμός Αφίδνες (δίπλα στο σταθμό-στην καφετέρια)
▪️Σταθμός Άγιος Στέφανος (ακριβώς στο σταθμό)
▪️Σταθμός Αθηνών (Λαρίσης- ακριβώς στην είσοδο του σταθμού)